• Silné bodave pichnutie

    Dobrý deň pán doktor chcem sa spýtať dnes som sedela pri stole a jedla potom ako som dojedla som prudko vstala a tak silno ma zapichalo v ľavom podbrušku bolo to veľmi intenzívne a bolestivé bodave asi som vstala prilis rýchlo chcem sa spýtať či je dôvod na obavy a či môže takéto niečo ublížiť a prečo to tak silno a nepríjemne bolelo. Som 17+4tt ďakujem

    Dobrý deň, nie každé pichnutie, či pobolievanie je potrebné ihneď riešiť. Ste tehotná, Váš organizmus sa do istej miery mení, budete pociťovať stavy a situácie, ktoré ste doteraz nezažívali. Nie pre všetko je potrebné hneď robiť paniku. Plod je v maternici dobre chránený. Ženské telo je uspôsobené na to, aby mohlo viac-menej normálne fungovať a pritom sa v maternici vyvíjal plod. Odsledujte si to. Podľa mňa sa tehotenstvu nestalo nič, takto sa V8m však neviem objektívne vyjadriť.