• Podráždenie - zápal v uchu

    Dobrý deň,

    Som v 40tt a bolí ma ucho, je podráždené, možno zápal, a bojím sa užiť ušné kvapky Dolorgit med, či sú vhodné a bezpečné v tehotenstve. Prípadne aké by som mohla užiť? Prípadne niečo určite bezpečné, alebo počkať kým to prejde samé.
    Ďakujem.

    Dobrý deň, aj napriek tomu, že ste tehotná, je to otázka pre otorirnolaryngológa. Spomínané ušné kvapky užiť môžete. Vhodnejšie je však navštíviť otorirnolaryngológa, ORL lekára, ktorý Vás vyšetrí a určí ďalší postup.