• Ťažké bremeno

    Dnes som niesla veľmi ťažkú tašku z obchodu viem že tehotná by nemala nosiť ťažké no nemala som na výber a aby to nebolo také ťažké dala som si to na rameno neniesla som to dlho len k autu pár metrov ale len chcem vedieť či mi niečo hrozí. Som 16+2 tt ďakujem. Či môžem byť v kľude že tento jeden krát nič nespôsobil. Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, neuškodili ste si, ani Vám nič nehrozí.