• Zelená stolica

    Dobrý večer, chcela by som sa opytat jednu otazku ohladom zelenej stolice. Môj syn ma 6 týždnov je na UM Hipp comfort. Má zelenu stolicu zo začiatku tvrdú a potom normálnej konzistencie nemôže ss vykakat sam, musim mu pomahat rektalnou rurkou. Keď mal 2 tyzdne tak mal koliku dávam mu este dodnes sap simplex kvapky 4x denne po 15kv + pegaso 1x denne po 7kv.

    Dobrý deň, toto je otázka pre pediatra a neprináleží sa mi k tomu vyjadrovať. Je to v kompetencii pediatra. Pri nejasnostiach navštívte pediatra, ku ktorému patríte.