• Štikútka bábätka

    Dobrý deň pán doktor.
    Chcela by som sa spýtať, je v poriadku keď všetky vyšetrenie dopadli dobre, ale štikútku bábätka som cítila pred 2 týždňami iba 2 dni a odvtedy nič. Som 33 tt
    Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať. Čkanie plodu nemusí žena cítiť ani raz počas tehotenstva, iná žena to naopak môže cítiť pravidelne. Nehovorí to o dobrom alebo zlom stave plodu. Ak boli výsledky všetkých vyšetrení a nálezy v poriadku, nemusíte sa obávať.