• Branie krvi

    , Autor: Florencia 5

    Dobrý deň pán doktor som v 11 tt a dnes mi majú brať krv na toxoplazmozu mením lekára takže o týždeň u nového mi zase budú brať krv na krvný obraz chcem sa spýtať či takéto časté branie krvi nemôže ublížiť bábätku ? A či by nebolo rozumnejšie zobrať všetko raz ? Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, dvakrát realizovaný odber krvi, kedy Vám bude odobratých asi 10 ml krvi nemá žiaden vplyv ani na Vás, ani na tehotenstvo.