• Elektrina v tehotenstve

    Dobrý deň,

    v prvom trimestri ma po vytiahnutí kábla k notebooku zo zásuvky (dávam si na to pozor) ale asi tak už 2 sekundy po vytiahnutí ma buchlo do prsta to železné čo ide do zásuvky (ospravedlňujem sa, neviem ako sa to volá) a akoby ma to trošičku koplo.

    Je nejaká možnosť, že keď ma nejaká tá zostatková elektrina kopla mohlo to uškodiť bábätku v brušku?

    Vopred veľmi pekne dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, myslím si, že to nebude mať žiadny volyv ani na Vás, ani na tehotenstvo. Ak však máte poškodený napájací kábel, určite ho odporúčam vymeniť za nový. Do budúcna to môže mať aj vážnejšie následky.