• Menšie rozmery v 20. Tyzdni

    Dobrý deň, bola som na ultrazvuku 19+2 a namerané hodnoty nesedia s aktuálnym týždňom. Podľa lekára sedí na 18+5
    Je to podľa Vás v poriadku?
    BPD 41mm, HC153mm, AC 136mm, FL 29mm
    Nijako sa mi nevyjadril, či je to ok, alebo nie.
    Ďakujem

    Dobrý deň, rozdiel 4 dni nie je zaostávanie, ani žiadna patológia. Plod už začína mať zdedené vlastnosti po Vás. Nemusíte sa obávať, je to v norme. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.