• Bolest v podbrusi

    , Autor: Katka83

    Dobry den, pan doktor chcem sa opytat ohladne bolestiach v podrusku. Pred 2 rokmi som mala akutnu sekciu 26tt, momentalne som znovu tehotna 12tt. Cely den mam bolesti ale bez krcov a spinenia. Uzivam duphaston a kyselinu listovu. Su tie bolesti z toho, ze sa roztahuje maternica a bol cisarsky? V tom prvom tehotenstve ma tiez pobolievalo ale nie cely den. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Nevylučujem ani pociťovanie naťahovania väzov závesného aparátu maternice pri zväčšujúcej sa maternici. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.