• Kvapky

    Prosím a nemohla som ublížiť bábätku tými kvapkami čo sme sa bavili v konverzáciach pred tým? Lebo teraz sa už budem bat Keďže som už závislá ? Skúsim si zohnať nejaké čo by som vedela nahradiť mám doma aj afrin ten mi dali v lekárni že ten je vhodný pre tehotné...len prosím povedzte či som nemohla urobiť zle bábätku a či mam stresovať ?

    Dobrý deň, ak ste fungovali dlhodobejšie na Olynthe, nemyslím si, že to malo nejaký vplyv. Do budúcna však dlhodobú aplikáciu neodporúčam.