• Podráždené vnútorné ucho - zápal v uchu, opuch

    , Autor: Valery33456

    Dobrý deň,
    Som v 40tt a bolí ma ucho, akokeby bolo zapálené alebo podrázdené z nadmerneho cistenia ucha. Bola som aj u doktora, predpisal mi Otobacid, ale ten obsahuje kortikoidy a tie nie su velmi prospesne v tehotenstve. Kupila som si dolorgit med usne kvapky, ale tiez neviem ci ich mozem uzivat. Moze to nejak uskodit babatku?
    Co robit?
    Dakujem.

    Dobrý deň, ako som už spomínal, aj napriek tomu, že ste tehotná, je to otázka pre otorirnolaryngológa. Predpísané ušné kvapky užiť môžete, ak prínos preváži riziko. Nemyslím si však, že je vhodné kombinovať preparáty.