• Nasivin 0,01 počas tehotenstva

    Dobrý deň pán doktor, mozem v priebehu tehotenstva používať detský nasivin 0,01 % pri nádche? Obyčajne kvapky s morskou vodou mi nepomáhajú vôbec, aj keď je pravda, že detský Nasivin si teraz v začiatkoch nádchy kvôli sťaženému dýchaniu aplikujem aj viackrát ako 2 až 3 krát denne, nemôže častejší aplikácia bábätku uškodiť?

    Dobrý deň, Nasivin sprej pre deti môžete používať aj počas tehotenstva, nemali by ste však prekračovať odporúčané dávkovanie.