• Názor na moju vec

    , Autor: Mia176

    Dobrý deň poslednú menštruáciu som mala 7.10 aké viem že nechránený sex som mala 20.10 robila som si tehotenský test vyšiel pozitívny no 21.11 som mala ísť na prvé sono lenže v pondelok 20.11 som začala ráno krvácať také zrazeniny potom už len slabé krvácanie išla som na pohotovosť tam mi povedali že nič nevidia len vyplnenú dutinu dali mi MEM injekciu na čistenie v štvrtok som bola na kontrole už za videli Gestacny vak a zobrali hcg mala som 656 zas mi dali MEm injekciu v piatok som išla zas na krv hcg 660 lenže z tých injekci mňa od vtedy boli hlava a je mi ťažko od žalúdka v sobotu som išla na pohotovosť lebo som vracala tam mi zas povedal že vidí 8,4 gestacny vak so žĺtkom dali mi do vagíny zas tabletky na čistenie a nechali si ma na noc robili predoperačné vyšetrení krv všetko v norme ráno v nedeľu len dve zrazeniny vypadli od vtedy nič len špinenie hcg sobotu 646 keď mňa púšťali domov lekárka povedala že maternicu mám čistú len ten vak so žĺtkom tam je že mam prísť zajtra na sono ja som z toho na nervy hovoria že to je zamlcany potrat ale ja tomu všetkému nerozumiem lebo kamoška tiež mala až neskôr plod

    Dobrý deň, mám z toho trošku chaos. Podľa opisu Vám hodnota betaHCG stojí, takže to na normálne tehotenstvo nevyzerá. Ak sa jedná o formu potratu, pre jednoznačné vyriešenie situácie je potrebné dutinu maternice poodsávať a následne skontrolovať beta HCG, či hladina klesá. Nerozumiem však, prečo Vám bol opakovane podávaný MEM a už keď ste boli v nemocnici, stav sa neriešil. Nepoznám však všetky informácie, výsledky vyšetrení, okolnosti, ani som nevidel USG nálezy, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde ste riešená.