• Užívanie vitamínov v tehotenstve

    , Autor: Zuzka2502

    Dobrý deň prajem. Chcela by som sa opýtať ohľadom užívania tehotenských vitamínov. Som v 11tom týždni a práve som dobrala dávku Femibion 1. Chcem sa opýtať či smiem ďalej pokračovať s Femibion 1, či už prejsť na 2...alebo či je vhodné užívať v prvom trimestri vitamíny od značky Jamieson Prenatal 100% complex vitamínov. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, Femibion I. sa užíva do ukončeného 12. týždňa tehotenstva (12+0). Následne sa prechádza na Femibion 2. Spomínané tehotenské vitamíny od firmy Jamieson určite tiež nie sú zlé, netreba však vitamínové preparáty kombinovať ani užívať ich naraz viacero. Rozhodnutie, ktorý preparát budete užívať je na Vás. Môžete ešte užívať Femibion 1 a po doužívaní balenia môžete pokračovať v užívaní Femibion 2.