• Bolest v hornej casti bruska

    , Autor: Viera1009

    Dobry den,pan doktor. Som v 36 tyzdni. Uz par dni ma sem tam popichava pri rebrach napravo aj na lavo alebo trochu nizsie od rebier a neviem ci su to utlacane organy lebo malinky mi tam vydatne kopka alebo skor mi to pride ako bolest svalu tam hore. Bolest je to ostra taka pichava,vacsinou ked sa prehnem,zohnem,zakaslem,ked sa otacam v posteli.ked som vyrovnana,tak to necitim.mam sa znepokojovat,ci je to normalne? Vdaka

    Dobrý deň, podľa opisu sa môže sa jednať iba o útlak zväčšujúcej sa maternice, či tlak plodu na danú časť vplyvom pohybov. Takto je to však veľmi ťažké posúdiť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť, prípadne, aj ste ešte v starostlivosti Vášho obvodného gynekológa, tak navštívte jeho.