• KET 5tt

    , Autor: kikus

    Zdravim, KET som mala 11.8. vcera potvrdene tehotenstvo z krvy hcg 2448 . Na začiatku po vklade som mala hnede špinenie . No dnes som si vsimla ružovy výtok? Je to bežne? Takto v 5 tt .? dakujem.

    Dobrý deň, hnedé špinenie, ružový výtok, či slabé zakrvácanie je do 16. týždňa tehotenstva úplne normálne. Prejavuje sa u cca každej piatej tehotnej ženy. Súvisí s tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Odsledujte si to. Užívať môžete Ascorutin v dávke 3x1 tabletka denne. Postupujte podľa odporúčaní lekárov centra asistovanej reprodukcie a v prípade ťažkostí alebo nejasností sa ich nebojte kontaktovať, či navštíviť.