• Pihyby

    , Autor: Patiik

    Dobrý deň, som tehotná v 24tt a mám placentu vpredu, niekedy cítim pohyby úplne že mi je až nepríjemne ,ale niekedy len také pohyby ktoré by sim porovnala silnejším vibráciám . Myslite že môže zato poloha placenty? Preto sú takéto vibracne pohyby?

    Dobrý deň, áno, placenta lokalizovaná na prednej stene môže pôsobiť ako “tlmiaci vankúš” a preto sú niekedy pohyby plodu menej citeľné, prípadne ich tehotná začína vnímať o niečo neskôr. Môžu byť aj iného charakteru, nemusia byť prudké, či až pichavé. Odsledujte si to.