• Cvičenie po kyretáži

    , Autor: Marci12

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či môžem začať zľahka cvičiť 10-11 dní po zákroku, ked nemám žiadne problémy?

    Ďakujem

    Dobrý deň, vo všeobecnosti sa odporúča dodržiavať pohlavnú abstinenciu, ako aj vynechanie kúpania, aspoň14 dní od zákroku. Ak nemáte žiadne ťažkosti, nevidím problém, pre ktorý by ste nemohli cvičiť.