• Medrol a ranná nevoľnosť v tehotenstve

    , Autor: Lenya

    Dobrý deň pán doktor. Som v 6 týždni tehotenstva ale užívam Medrol 8mg denne do 12 týždňa tehotenstva. No trápia ma ranné nevoľnosti. Chcem sa spýtať je potrebné si dat Medrol znovu alebo stačí len ten ráno (ak sa stihne rozpustit) Veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň, ak sa aj stane, že by došlo k zvracaniu do 3 až 4 hodín od užitia, neužívajte ďalšiu tabletku. Neúplné vstrebanie jednej tabletky nič nezmení. Ak máte iba ranné nevoľnosti, ale nedôjde k zvracaniu, na účinok to vplyv nemá. Pokračujte v užívaní Medrolu podľa odporúčaní.