• Pichnutie v podbrušku

    , Autor: Megina

    Dobrý večer,
    možno je to hlúpa otázka, ale rada by som vedela či som malému nemohla nejako ublížiť, keď som prudšie preložila nohu cez nohu a v tom okamihu ma silnejšie pichlo v podbrušku a malý ma výrazne kopol. Bolesť po pár minútach ustúpila. No mám obavy či som ho nejako nestlačila a neporanila…Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, na tehotenstvo to nemalo žiadny negatívny vplyv. Plod je v maternici dobre chránený.