• Pichnutie

    , Autor: Patiik

    Dobrý deň , ďakujem za vašu https://mamaaja.sk/poradne/poradna-gynekologa/tehotenstvo-a-dojcenie/otazka-63646
    Bruško netvrdne a pravidelne bolesti to niesu . Po tom čo tie ostré bolesti prešli som užívala 3x1 magnerot a bruško nebolalo. :dnes som užila magnerot ráno a nič a pociťujem sem tam pichnutie na ľavej strane podbruska , alebo pri pohybe sk vstanem , preložím nohu tak ma pichne jemne sle nieje to nič výrazne treba v takom prípade vyhľadať gynekológa či nie ,? Pýtam sa či to nemôže mať súvis. Stym čo ma pichalo vo štvrtok tak intenzívnejšie

    Dobrý deň, ak momentálne nemáte ťažkosti, gynekológa akútne vyhľadať nemusíte. Odsledujte si to. Aj naďalej však platí, že pri ťažkostiach alebo nejasnostiach je potrebné navštíviť obvodného gynekológa.