• Sex v tehotenstve

    , Autor: Dominika2219

    Dobrý deň, neviem kam sa obrátiť s otázkou tak skúsim sem. Moja gynekologička mi moc neporadila. V 6tom týždni som po orgazme krvácala ale bábätko sa udržalo (mávam sťahy maternice ale priznám sa že som to už 3krát skúsila odvtedy ako doktorka povedala že už môžem a bolo to vporiadku aj keď som vždy potom tŕpla či náhodou nezačnem krvácať). Aktuálne som na začiatku 2 trimestra a nemám žiadne ťažkosti okrem bolestí podbruška (niekedy sú dosť silné že ma to aj zobudí). Na poslednej poradni som sa gynekologičky pýtala či môžem mať teda sex a tieto veci a vyjadrila sa veľmi neurčito že ona mi nemôže rozkazovať a musím sa rozhodnúť sama. Dosť ma vykolajila touto odpoveďou, Myslím že ona by mala poznať môj zdravotný stav a poradiť mi a nie toto. Ešte ani raz mi nekontrolovala krčok, vždy iba sono. Manžel už má nádeje že by sme mohli ale ja sa bojím aby sa niečo nestalo tomu malému kedže od vlastnej doktorky som nedostala adekvátnu odpoveď. Budem rada za váš názor na vec. Už ani nemám chuť sa doktorky pýtať znova lebo viem že bude odpoveď rovnaká. Budem vďačná za radu

    Dobrý deň, ak boli výsledky všetkých vyšetrení v poriadku a nebolo Vám vyslovene odporúčané pohlavne abstinovať, teda nepraktizovať pohlavný styk, nevidím dôvod, prečo by ste pohlavný styk mať nemohli.