• Pozotivne testy

    , Autor: Dianiks

    Dobry den, mam taku zvlastnu situaciu a teraz neviem na com som..
    Koly predpisanym liekom mi moja obvodna kazala otestovat ci nahodou nie som tehu, kedze sa snazime s partnerom neaky cas a ak ano lieky ani nemam zacat brat.
    Sprvila som si test asi 10 dni pred menzesom a boli tam 2 ciarky, jedna slabsia. Na dalsi den som si spravila digitalny ten mi ukazal ze som v 4-5tt o par dni som si spravila dalsi a tam bolia uz ciarky rovnake. Vcera som bola u gyn.a povedal mi ze tam nic nevidi..vraj mam pockat ci mi pride menzes, a potom si robit testy..som trochu zmetena z toho

    Dobrý deň, na USG nebude vidieť ešte nič, aj keby ste boli tehotná. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva je potrebné realizovať odber krvi na beta HCG. Podľa všetkého ste však tehotná. Neviem o aké lieky sa jedná a či ich užívanie je momentálne nevyhnutné, ale ak sa dá, do jednoznačného vylúčenia tehotenstva by som s liečbou počkal a správal sa tak, ako by sa o tehotenstvo jednalo.