• Tehotenstvo po 2 sekciach

    , Autor: Evushka

    Dobry den, som v 6 tt, mam 2 sekcie za sebou a 2 zdrave deti. Zaujima ma ci je tretie tehotenstvo rizikove a ci je nieco, comu by som sa mala vyvarovat na zaciatku, u lekara som este nebola, takze neviem ci je potreba davat si vacsi pozor, ci mozem mat sex? Dakujem

    Dobrý deň, v dnešnej dobe je tretie tehotenstvo po dvoch sekciách a tretia sekcia pomerne štandardom. Ak nemáte žiadne ťažkosti, bolesti, či krvácanie, nemusíte sa obávať. Pohlavný styk za týchto okolností mať môžete. Pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva, ako aj ďalšieho menežmentu tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.