• Ruzovy vytok

    , Autor: micka10

    Dobry den,chcem sa poradit a zaroven snad upokojit. Som v 18 tt preliecena cerstvo Dalacin a nasledne clotrimazol. Pri druhej tablete clotrimazolu som nasledujuci den rano mala akoby krvavu vlasovnicu vo vytoku a po 3tej tablete to iste ale jednorazovo rano. Druhy den po dobrati mi zacalo ruzove spinenie ktore je viac-menej len po wc na papieri. Vysetril ma gyn ze vypada byt vsetko v poriadku az na nizsie polozenu placentu. Prosim mam strach cim to ruzove spinenie je sposobene. Dakujem

    Dobrý deň, príčin ružového výtoku môže byť viacero. Jednou z možných príčin je aj podráždenie sliznice pošvy aplikáciou vaginálnych preparátov. Ak boli všetky nálezy a výsledky vyšetrení v poriadku, nevidím dôvod na obavy. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa, ktorého v prípade nejasností alebo ťažkostí navštívte.