• Tehotenstvo a bazén sauny

    , Autor: Miška1002

    Dobrý deň prosím vás mám trošku obavy aj keď viem že čas nevrátim.. Včera sme boli s priateľom na wellness (v bazéne a vírivke som mama tampón do vody) a v saune.. Dnes som si spravila test (som 2dni pred MS tak test clear blue) a vyšiel mi pozitívny čo som nečakala lebo sa snažíme len prvy mesiac. Myslite že bude mať nejaký negativny dopad ten včerajšok? Ďakujem

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Skôr realizovaný tehotenský test môže byť aj falošne pozitívny, prípadne môže dôjsť v tomto štádiu aj k mikropotratu, čo by si žena za normálnych okolností ani nevšimla, kebyže si neurobí tehotenský test. Wellness ani sauna nemusela mať vplyv na tehotenstvo. Vo včasnom štádiu tehotenstva platí zásada "všetko alebo nič". To znamená, že ak sa má zárodok ujať, ujme sa, ak nie, tak nie, bez ohľadu na vonkajšie faktory a vplyvy. Odsledujte si to.