• Plesen

    , Autor: Nikuxxx

    Dobry den,som na zaciatku tehotenstva(6. tyzden). Nasla som na stene plesen,samozrejme v panike som ju hned zacala odstranovat.Jedine co som rychlo nasla po ruke boli vlhcene vreckovky.Plesen som samozrejme chytala aj rukami,aj sa mi dostala za nechty nechtiac. Az potom som si uvedomila,ze je to asi nebezpecne a teraz sa obavam ci to nejak nemohlo ublizit babatku v brusku…

    Dobrý deň, plodu to neublížilo, skôr Vám to mohlo spôsobiť dýchacie ťažkosti. Do budúcna odporúčam vyhnúť sa podobnému odstraňovaniu plesní. Je vhodnejšie použiť preparát s rozprašovačom na odstránenie plesní. V tehotenstve je však vhodné používaniu podobných preparátov a odstraňovaniu plesní vyhnúť.