• Tlak na mechur

    , Autor: micka10

    Dobry den, chcem sa opytat. Som tehotna 15+5tt,pocitujem neustaly tlak na mechur ktory neutichne ani po vyprazdneni, pridruzil sa mi unik mocu teda aspon myslim a dufam ze to nie je po kvapkach odtok plodovej vody. Je to moje druhe tehotenstvo no az takyto tlak na mocenie som predtym nemala a tak isto ani s unikom movu nemam skusenost preto tie obavy ci nejde o plodovu vodu. Dakujem

    Dobrý deň, aj keď chápem Vaše obavy, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Príčin ťažkostí môže byť viacero. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.