• Pikantne jedlo

    , Autor: Dušana_1

    Pan doktor, objednala som si dnes jedlo a prislo dost pikantne, kedze som ho uz mala polovicu som zjedla s prilohou a potom som si uvedomila ze som v 33tt a pilantne jedla vedia vyvolat porod. Vypila som za tym hned pohar mlieka co by malo zneutralizovat kapsaicín. Nemam ziadne problemy. Myslite ze som spravila moc hlupost ? Bolo to palive ale ja som na palive zvyknuta cely zivot len sa v tehotenstve snazim vyhybat sa pikantnym veciam. Dakujem

    Dobrý deň, jednorazová konzumácia trošku pikantnejšieho jedla Vám pôrod nespôsobí, nemusíte sa obávať. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.