• Špinenie v 34tt po palpačnom vyšetrení krčka

    , Autor: Lienka_09

    Dobrý deň, prosím vas je normálne že trošku špinim po vyšetrení krčku v 34tt? Pan doktor ma vyšetroval rukou. A doma som zistila ze mam troška výtok s primesou hnedého špinenia. Vyšetruje ma takto už od 20tt ale doteraz som nemala takéto špinenie až teraz. Nie je to nic strašne, iba ozaj biely vytok s primesou hnedej. Len ci sa mam znepokojovať a ísť na pohotovosť alebo je to normálne? Pohyby cítim. Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, slabé zašpinenie po vaginálnom vyšetrení sa môže vyskytovať v deň vyšetrenia, ako aj deň po vyšetrení. Ak sa nejedná o krvácanie, či silné špinenie, odsledujte si to. Samozrejme, pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.