• Bolest vo vajecniku a spinenie

    , Autor: Inga02

    Dobry den, bola som na ivf a robila som si test a som tehotna. K svojej lekarke mam ist az 6.9 ,ale od vcera slabo spinim a mam bolesti v lavom vajecniku. Je to v poriadku? Dakujem

    Dobrý deň, nevidím dôvod na realizáciu tehotenského testu, ak ste podstúpili embryotransfer v centre asistovanej reprodukcie. Môže sa jednať o implantačné špinenie. Taktosa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Nepoznám žiadne výsledky vyšetrení, nálezy, okolnosti a ďalšie informácie. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach kontaktujte centrum asistovanej reprodukcie, kde bol vklad realizovaný. Oni sa Vám budú vedieť najobjektívnejšie vyjadriť.