• Cvičenie tehotenských cvikov ak mám hematom

    , Autor: Zuzwa

    Dobrý deň pán doktor, prosím Vás, som v 16. tt a mám hematóm asi od 6. tt tehotenstva, ktorý sa veľmi nezmenšuje. Mala som viackrát problémy s miernym krvácaním a častým špinením. Zaujímalo by ma, či je pri takejto diagnóze možné cvičiť tehotenské cviky ako gravid joga alebo Kegelove cviky? Pýtala som sa na to svojho gynekológa, ktorý mi to vôbec neodporúča. Ďakujem za váš názor a odpoveď.

    Dobrý deň, nepoznám USG nález, ani ďalšie okolnosti, ale tiež si myslím, že nie je vhodné praktizovať cvičenie.