• Mešká menštruácia

    , Autor: Peťa55555

    Dobrý deň,
    Mám pravidelnú menštruáciu. 4 rok sa pokúšame o dieťa a tri dni mi mešká menštruácia. Prvý deň menštruacie mi bolo zle na vracanie. Vyhladávam pikantne jedla čo aj ľúbim. Pobolieva ma v brušku a pichá, tak isto bedrá a kríže. No a tehotenský test mam negatívný. Kedy je najvhodnejšie si robiť tehu test aby bola zachytená vyššia hladina HCG hormónu?

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa, stačí však aj o dva týždne, ak nebudete mať žiadne ťažkosti.