• Plánovanie tehotenstva

    , Autor: niki49

    Dobrý deň. Prekonala som zápal močových ciest, pri ktorom som užívala antibiotiká Nolicin. Chcela by som sa spýtať, či je potrebné po tejto liečbe nejaký čas počkať, alebo je možné plánovať tehotenstvo aj ihneď po dobraní liekov. Ďakujem

    Dobrý deň, ako preventívne opatrenie je vhodnejšie s plánovaním tehotenstva počkať na ďalší cyklus po doužívaní antibiotík.