• Bolesť lýtok a nôh

    , Autor: Mia1826

    Dobrý deň pán doktor
    Som v 30 tt tehotenstva a posledné týždeň pociťujem bolesť dolných končatín (lýtok ) také ako lámanie v noci a hlavne nad ranom, sem tam sa vyskytnú an kŕče.
    Všetky výsledky mám v poriadku, nemám ani kŕčové žily, ani vysoký tlak skôr mám dosť nízky .
    Čo by som mohla užívať proti bolesti a krcom v nohách?
    Neužívam vôbec nič .
    Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, kŕče v lýtkach nie sú v tehotenstve ničím výnimočným, najmä v poslednom trimestri. Odporúčam užívať MagneROT v dávke 2 - 3 x 1 tabletka. Mohlo by Vám to pomôcť. Odsledujte si to.