• 6tt a turistika

    , Autor: GabiKrki

    Dobrý deň p. Doktor, chcem sa opýtať. S manželom sme boli na vysokohorskej turistike v pondelok a aj v stredu. Snažila som sa ísť pomaly, ľahké tempo, avšak tak či tak som sa zadychala, predsa len nemám najlepšiu kondičku. Dávala som si aj častejšie pauzy na vydychanie a tak, len sa chcem opýtať, či to zadychanie mohlo nejako ublížiť bábätku. Ja sa cítim dobre, žiadne bolesti, len teda veľká fyzická námaha a rýchlejšie dýchanie. Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, nemá to žiadny vplyv na tehotenstvo v tomto týždni. Väčšina žien ešte ani nemá v tomto týždni potvrdené tehotenstvo.