• Prehltla som docasnu vypln zubu

    , Autor: Lub1a

    Dobry den, dnes som bola u zubara. Mam zlomeny zub, lenze na zakrok som si netrufla, lebo mi bolo cely den zle - som v 11tt. Dal mi teda docasnu vypln zubu. Pri veceri sa mi vsak odlepila a ja som ju s jedlom prehltla. Moze to byt nebezpecne pre plod? Je lepsie vyhladat lekara?

    Dobrý deň, keďže nie som zubný lekár, neviem sa Vám vyjadriť ani k zloženiu výplne, ani k spôsobu možného rozloženia. Nemyslím si však, že to bude mať pre Vás nejaký negatívny vplyv, na tehotenstvo už vôbec nie. Predpokladám, že so stolicou sa náhradná výplň vylúči von z tela. Pri nejasnostiach kontaktujte Vášho zubného lekára.