• Dehistencia rany po cisarskom

    , Autor: Katarína_Kurilova_0525091053

    Dobrý deň,
    Som 2 roky a 3 mesiace po cisárskom reze, dnes má však hospitalizovali pre ranu , niečo sa im na tom nezdalo.mala som tvrdenie brucha a pocity ako na menzes., však žiadne krce.
    Krcok ma 49mm, neotvaram sa, pichaju mi kortikoidy na vývoj pľúc babatka, som v 27 tt, .
    Chcem sa spýtať ci je nejaká šanca normálne donosit zdrave babatko aspoň do toho 37 tt?
    Mam kludovy režim.
    A ci by tak predčasne narodené bábätko malo vážne problémy s postihnutím.
    Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň, iba na základe Vášho opisu je veľmi ťažké sa objektívne vyjadriť. Teoreticky je samozrejme šanca donosiť plod. Najvhodnejšie je sa však pýtať ošetrujúcich lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde ste hospitalizovaná.