• Leukocyty

    , Autor: timejka1987

    Dobrý deň. Som v 23. týždni tehotenstva. Všeobecná lekárka mi zistila zápal v krvi, zvýšené leukocyty 12,21. Vedeli by ste poradiť čo to presne znamená, z čoho to môže byť a či je to potrebné v tehotenstve liečiť? Ďakujem

    Dobrý deň, leukocyty máte iba mierne zvýšené, určite to nie je na antibiotiká. Ak bolo CRP negatívne, ostatné výsledky boli tiež v norme a nemáte žiadne subjektívne ťažkosti, nemusíte sa vôbec znepokojovať. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.