• Menší plod

    , Autor: andariaj_

    Dobrý deň, pán doktor.
    Chcela by som sa spýtať. Je v poriadku keď je bábätko presne o týždeň menšie ako má byť? Mám byť v 7+1tt a podľa sona má bábätko 4mm čo sedí na 6+1tt, srdiečko ale bije, tak ako má. Cykly bývali viac menej pravidelné 31dňové ale viem, že ovulácia bola o dva dni neskôr ako mala byť.
    Ďakujem za vašu odpoveď.

    Dobrý deň, embryo nie je menšie, pravdepodobne ste mali posunutú ovuláciu. Ak boli výsledky vyšetrení a USG v poriadku, nemusíte sa obávať.