• Sex

    , Autor: Kikušik94

    Dobrý deň chcem sa spýtať som 31 týždni tehotenstva a s mužom sme mali sex a jeho to bolelo tak sme museli prestať..neviem si to vysvetliť lebo keď ma doktor vyšetruje z dola tak dá si niaky gel a vyšetruje ci je z dola všetko v poriadku..pomohlo by niaky gel aby to bolo lepšie aby to muža nebolelo alebo už to nebude lepšie a musíme počkať až do pôrodu? Ďakujem za info

    Dobrý deň, aj keď to nie je časté, je možné, že pošvové klenby sú vyplnené hlavičkou plodu a pohlavný styk môže byť pre muža nepríjemný, až bolestivý. Skúsiť môžete inú polohu. Neviem sa Vám k tomu bližšie vyjadriť. Pri nejasnostiach sa pýtajte Vášho obvodného gynekológa, ktorý pozná vaginálny nález, ako aj ostatné okolnosti.