• Časté škrkanie v bruchu

    , Autor: Malta

    Dobrý deň, som v 26tt, gestacny diabetes (len na diéte) a po jedle mi často škvrka az buble v bruchu?
    Na poslednej poradňi v piatok bola PV je v norme - aspoň tak to zaznačila doktorka do správy.
    Mala by som sa kvôli tomuto škrkaniu znepokojovať? Je časté a dosť hlučne. Nie je to nieco, kvôli čomu by som mala spozornieť?
    Dakujem

    Dobrý deň, v tehotenstve je vo všeobecnosti spomalené trávenie. Neviem sa Vám takto bližšie vyjadriť k popisovaným tráviacim ťažkostiam. Ak bolo z gynekologického hľadiska všetko v poriadku, znepokojovať sa nemusíte. Odsledujte si to. Pri gynekologických ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa, pri tráviacich ťažkostiach navštívte obvodného lekára.