• Tehotenstvo a kojenie

    , Autor: Deninkaes

    Dobrý deň chcela by som sa poradiť mám dcérku 9 mesiacov kojim ju stále 8 mesiacov po pôrode mi prvý krát prišla menštruácia teraz kvázi meška 10 dní viem že ani nemusí prísť keďže stále kojim ale v deň meškania a nasledujúce 3 dní po Tom mi vychádzali slabo pozitívne testy plus potom zrazu zo dňa na deň negatívne až doteraz ale ani som nespinila a menštruácia doteraz neprišla je to v poriadku ak by to bolo aj biochemické tehotenstvo že sa to kvázi nijako nevycistilo menštruáciou alebo to stále môže byť ešte tehotenstvo ? Je lepšie navštíviť lekára ? Ďakujem

    Dobrý deň, možností je viacero. Nedá sa vylúčiť ani jedna s Vami spomínaných možností. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.