• Vitamíny

    , Autor: Katarína_Fiľová_0320113022

    Dobrý deň, chcela by som sa informovať, ktoré vitamíny odporúčate pri plánovaní tehotenstva a následne počas tehotenstva. Stačí užívať kyselinu listovú alebo je potrebné aj niečo iné? Ďakujem.

    Dobrý deň, za predpokladu, že nie ste vegetariánka, či vegánka a konzumujete všetku potravu, stačí užívanie kyseliny listovej v dávke 400ug denne.