• Vysoké CRP

    , Autor: Ivush92

    Dobrý deň prajem, bolo mi zistené vysoké CRP, najprv 57, o týždeň 72 a teraz sa znížilo. Môj gynekológ povedal že to netreba liečiť antibiotikami nakoľko to kleslo, ale nepovedal na akú hodnotu a bude opakovať test o dva týždne, prípadne keď budem mať ťažkosti mám sa ohlásiť. Chcem sa spýtať či je takýto prístup v poriadku a bábätku nič nehrozí. Som v 18tt a cítim sa dobre, nič ma nebolí.
    Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne výsledky realizovaných vyšetrení, ani okolnosti, ani prípadné ťažkosti, ktoré by mohli spôsobiť zvýšenie CRP, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Príčina nemusí byť však gynekologická. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.