• atb klacid C

    , Autor: katka299

    Dobry den, prosim poradte mi,
    Minuly tyzden som bola prechladnuta,upchaty nos, neskor sfarbene hlieny, bolesti hlavy vcera mi zacal vytekat z oka zltozeleny hnis. Dnes som pre istotu skocila k lekarovi, spravil crp vysetrenie- vysledok 108 , dostala som atb klacid, bioparox. Do oka si mam vtierat opthalmo-septonex.
    Prosim Vas, nemoze ta infekcia ublizit dietatku? Hlavne ked je take vysoke crp-cko? Som v 33 tt. Dakujem. Katka

    Dobrý deň,
    žiadne infekcia nie je počas gravidity prospešná, no na druhej strane ste už v 33 týždni gravidity, a dieťatku by to nemalo ublížiť. Je však nutná dôsledná liečba.