• Crp

    , Autor: Nunka17

    Dobrý deň pán Doktor, som v 21tt mám zápal stredného ucha, iba dnes mi dali antibiotiká biseptol s crp 75, môže tak vysoké crp usmrtiť plod? Ďakujem

    Dobrý deň, nie, samotné CRP nespôsobuje ťažkosti, je to iba marker zápalu v organizme. Hodnota CRP je zvýšená, nie je však v stovkovych hodnotách. Nejedná sa teda o sepsu, ktorá by mohla spôsobiť odumretie plodu. Pokračujte v nasadenej liečbe a v odporúčaniach vyšetrujúcich lekárov.