• Užívanie liekov na zavraty

    , Autor: Janka krtkova

    Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či máte skúsenosti s tehotnymi ženami uzivajucimi liek na závraty Meniserc 24. Dlhodobo mávam závraty a užívam ho dlhšiu dobu. Zaujíma ma či nie je nevhodné jeho užívanie počas tehotenstva, keďže ho musím dlhodobo užívať . A plánujeme rodičovstvo . Môj neurológ v tom nevidí problém , chcela som aj názor gynekológa pokiaľ ste sa s tým stretol. Či nemôžem ublížiť plodu alebo spôsobiť zastavenie vývoja plodu. Alebo potrat. Lekári mi to vylúčili len si chcem byť istá.
    Ďakujem pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, čo sa týka spomínaného preparátu, nie je známe, či má vplyv na plod, ani či sa vylučuje do materského mlieka. Osobne však s týmto preparátom nemám žiadne skúsenosti.