• Pozitivny test

    , Autor: matulka537

    Dobrý deň.Mala by som na Vás otázku ohľadom pozitívneho tehu testu. Posledný styk bol 8.10.21 Menštruácia prišla 20.10.21 bola klasická normálna. 18.11. som bola u doktorky kde samozrejme nič nevidela , keďže to bolo ešte pred očakávanou menštruáciou. Mala som pocit akoby som bola tehu, sama neviem či si to nahováram alebo čo sa deje

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Ak Vám v čase realizácie USG vyšetrenia nemeškala menštruácia, na USG tehotenstvo ešte nemohlo byť vidieť. Odsledujte si to.