• šalviovy caj

    , Autor: Milada2232

    Dobry den, som v 32.t. tehotenstva, vcera som mala salviovy caj.(od kašlu mandle, hrdlo ma bolelo, vysiel mi aj pozit. covid test)Bojim sa o babatko. mala som aj potom antibiotika a sprej , a potom mi strasne prislo na vracanie( 3x ma asi naplo)aj nieco zlte asi.. cely den som aj malo jedla tak aj hladna som bola pri uzivani liekov.. predtym som tiez vracala 3 dni za sebou ale nie az tak. mohlo to byt z toho caju? hadam som ho vyvratila ...

    Dobrý deň, ak máte COVID-19, opisované ťažkosti môžu byť spôsobené aj infekciou. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Nemyslím si, že nevoľnosti boli spôsobené šalviovým čajom.